Знижки на зимові колекції чоловічого та жіночого асортименту! Jacadi до -60% на FW22/23!

Santoni Рюкзак синій чоловічий
45 950 грн
Новий сезон
Показати ще
Фільтри
Категорії

Бренд Santoni: творці краси та бездоганності


Бренд Santoni (Сантоні) має мільйони шанувальників у всьому світі. За свою відносно недовгу історію він зміг стати взуттєвою легендою.


Взуття Сантоні з Італії вперше побачило світ у 1975 році. Спочатку майстерню очолював засновник Андреа. Він спеціалізувався на виробництві елітного високоякісного взуття. Сьогодні його син Джузеппе продовжує свою діяльність від його імені. Він у свою чергу зумів зберегти культурну спадщину італійської майстерності та підняв фірму до статусу світової ікони.


Філософські принципи


Головні чинники, що визначають ексклюзивність брендової продукції, — це знак Made in Italy, гармонійне поєднання інновацій та традицій, а також еволюція перевіреного часом професіоналізму. За більш ніж 45 років існування марки найкраща якість, ручна робота та чудові деталі залишилися на тому ж найвищому рівні. Ці риси, як і раніше, характеризують торгову марку і сприяють тому, що вона займає лідируючу позицію серед найбажаніших виробників класу люкс.


Традиції та інновації і досі є двома двигунами успіху компанії. Кожен виріб поєднує у собі традиційний професіоналізм та відточені методи виробництва з вишуканою естетикою та почуттям прекрасного у постійному розвитку. Ці унікальні відмінні риси приваблюють досвідчених клієнтів, які розраховують лише на бездоганну якість та сучасний стиль. Результатом цього є спосіб мислення, що застосовується до стандартів шановних майстрів-шевців. Деякі з них працюють у штаті з 1975-го і стали свідками трансформації та вдосконалення лейбла, не втрачаючи при цьому справжнього голосу та пристрасті до справи.


Досконалість та ретельний відбір – це принципи, що лежать в основі партнерства Santoni Італія зі світовими лейблами. До речі, фірма співпрацює лише з тими, хто поділяє її філософію та прагне досконалості. Колаборації з успішними торговими марками привернули особливу увагу до майстерності, адже у спільних колекціях вона чітко проглядається у спортивних автомобілях, вишуканому годиннику та дорогоцінних тканинах.


Еко-тенденції

“WE ARE GREEN” — цими словами команда розповідає про себе, свою повагу до минулого та увагу до майбутнього. Виявляючи активну позицію у захисті навколишнього середовища, компанія побудувала повністю екологічну штаб-квартиру, яка на 90% створена з матеріалів, що переробляються. Для зниження енергоспоживання у більшості виробничих процесів використовуються невичерпні та відновлювані природні ресурси.


Такий самий підхід із любов'ю до тварин характерний процесу виготовлення продукції. У ньому використовуються лише найкращі натуральні матеріали – це результат сучасного мислення та проникливості, які визначають світ бренду.


Магазин Сантоні пропонує широкий актуальний асортимент товарів, який регулярно поповнюється та оновлюється у міру виходу нових колекцій. Купити Santoni можна на нашому сайті Charisma, адже ми – офіційний представник та дистриб'ютор марки в Україні.

Показати більше Приховати