Знижки на зимові колекції чоловічого та жіночого асортименту! Jacadi до -60% на FW22/23!

Casadei Туфлі чорні жіночі
20 040 грн 33 400 грн
40% Знижка
Casadei Туфлі чорні жіночі
21 475 грн 42 950 грн
50% Знижка
Casadei Туфлі бронзові жіночі
13 225 грн 26 450 грн
50% Знижка
Casadei Кеди білі жіночі
13 225 грн 26 450 грн
50% Знижка
Casadei Чоботи чорні жіночі
27 475 грн 54 950 грн
50% Знижка
Casadei Черевики жіночі
17 875 грн 35 750 грн
50% Знижка
Показати ще
Фільтри
Категорії

Товари марки Casadei: італійське взуття у всій красі


Інтернет-магазин Casadei (Касадей) дозволить вам поринути у безмежний світ моди, який підкорить ваш гардероб. Яскраві моделі, оригінальний дизайн, бездоганна якість і незвичайний комфорт віддайте перевагу на користь перевіреного виробника.


Постійна філософія з 1958-го


Натхнення у маленьких нюансах та вміння створювати завжди унікальні моделі стояли біля витоків знаменитої торгової марки з Італії. Початок було покладено у 1958 році, коли Куінто та Флора Касадеї представили свою першу колекцію сандалів. Все це відбувалося у маленькій майстерні у Сан-Мауро-Пасколі.


За перше десятиліття свого існування майстерня стала вузькоспрямованим взуттєвим брендом. Спочатку продукція компанії користувалася популярністю у США та Німеччині, а незабаром і Японія дізналася про італійську фірму. 1977-го в брюсселі було відкрито монобрендову крамничку, яка була величезним кроком на шляху до світового визнання. Вже у 1980-х бренд Касадей успішно вийшов на міжнародний рівень.


1994-го креативним директором став син засновників Чезаре. Він прагнув розвивати сімейну справу у всіх напрямках: від виробництва до маркетингу. Зміна поколінь - перехідний етап історії лейбла. На рубежі тисячоліть, у 2000-х, виробничі процеси почали змінюватись. Усі деталі від матеріалів до створення декоративних елементів створювалися з особливою увагою та ретельністю. Такий підхід ознаменувався перлиною майстерності та непідробною спадщиною, якій можна лише довго вчитися.


У цей час брендова продукція користувалася великою популярністю серед знаменитостей. Завдяки їм лейбл завжди був на слуху у публіки, а відповідно ставав дедалі популярнішим. 2008 був ювілейним в історії бренду. Спеціально до цієї події було випущено книгу, а також проведено виставку, на якій відобразили всі знакові історичні моменти.


Взуття, що надихає


Трохи більше ніж за півстоліття одна з найвідоміших взуттєвих компаній висунула безліч яскравих і неординарних ідей. Творіння, що залишаються поза часом, продовжують викликати ентузіазм. Вони уособлюють поєднання традицій, досліджень, вишуканої майстерності та сучасних інновацій. Брендові моделі втілюють унікальний дизайн, свободу для творчості та бездоганну якість, адже вони мають знак “Made in Italy”, який визнаний у всьому світі.


Продукція створюється з вишуканих, ексклюзивних і новаторських матеріалів, які часто поєднують природність і тонкість шкіри або замші, крокодила або пітона. Кольори, візерунки, фактури та інші декоративні елементи завжди впадають у вічі. Вироби бренду і сьогодні відрізняються розкішним декором: стрічки, шкіряні квіти, хутро, смужки кристалів, брошки з дорогоцінним камінням, люверси та вишивка, металеві та структурні деталі.


Ознайомитись з актуальним асортиментом товарів та вибрати щось особливе для себе ви можете у нашому інтернет-магазині Charisma. Офіційний сайт Касаді пропонує широкий вибір оригінальних виробів на будь-який смак.

Показати більше Приховати