Sale -50% на SS22!

Показати ще
Фільтри
Категорії

Бренд Theory - еліксир молодості


Молодь перебуває у вічних пошуках, роздумах. Для досягнення цілей потрібна впевненість у собі та своїх силах. Саме це пропонує американський лейбл, який знає все про свободу, обізнаність та стиль. Повсякденні образи та спортивна тематика — такий напрямок було обрано від початку. Витриманий класичний дух набуває нового сенсу за допомогою універсального крою та грамотно підібраних текстур. Де замовити Theory (Теорі)? Неодмінно тут ви знайдете відповідь. Почнемо з короткої історії.


Період основи


Ендрю Розен, корінний житель Нью-Йорка, працював і раніше із відомими марками. Його компаньйоном з бізнесу став дизайнер Елі Тахарі. Народження бренду приписують на 1997 рік. Саме у цей час вийшла перша колекція для жінок. Зоряну славу здобули комфортні штани-стрейч. Тоді публіка захоплено зустріла їх на подіумі. Багато хто дивувався і запитував, звідки така сильна популярність, у чому секрет амбітних хлопців? Ажіотаж зробив винахід непомітних моделей, в яких переважали спокійні, пастельні тони та прості силуети. Також характерною рисою на той час було використання екологічних тканин. Зараз, звичайно ж, ми найчастіше зустрічаємо тих, що включає їх в основу своєї творчості.


1999-го з'явилася чоловіча лінійка, яка стала не менш знаменитою, ніж жіноча. На чолі концепції залишалася простата, а на додаток суспільство помітило функціональність та помірність як у колірній гамі, так і у фасонах. Логотип написаний звичайними чорними літерами, а тлом виступив шляхетний білий.


Початок 2000-х – етап змін. Управління перейшло до рук японського холдингу Link International, що займався текстильною промисловістю. Азіати були захоплені уявленням про суворі лінії та повсякденність, адже це те, що підходитиме для офісу, походу в ресторан чи на захід. Ще один плюс – унісекс. Мешканці мегаполісів та верхівка інтелігенції оцінили старання власників.


Одяг одночасно відчув на собі і не скромний стиль, і безумовну любов до мінімалізму. До речі, це стало трендом останніх сезонів. Продукція ніколи не стримує себе у використанні стразів, паєток та кричучих деталей на полотняних формах. Прикраси та різні нашивки не здаються зайвими елементами, торгова марка впроваджує їх частково та розумно.


Вам є кілька варіантів оформлення покупки. Ми підібрали найкращі пропозиції, які відчинять вам двері у світ модної індустрії. Ми знаємо, кому можна довіряти і хто сто відсотків не підведе! Офіційний сайт Theory пропонує величезний вибір товарів та останні презентації фешн-корпорації. Там ви знайдете безліч найсвіжіших, найактуальніших новинок. Тут можна відчути кайф від незвичайної атмосфери, звільненої від рамок і канонів. Запитайте про ідею фірми? Модельєри презентували її так: аскетичність у всьому.


Купити товари Theory в інтернет-магазині Charisma означає зробити усвідомлений вибір на користь оригінальної продукції. Шанувальники компанії цінують високу, відмінну якість речей, а ми допомагаємо знайти баланс та створити унікальні образи. Вироби легко комбінуються між собою, що сприяє формулі ідеального лука.

Показати більше Приховати