Знижки на зимові колекції чоловічого та жіночого асортименту! Jacadi до -60% на FW22/23!

Показати ще
Фільтри
Категорії

Бренд Premiata - італійська перевага з 1885 року

Бренд Premiata (Преміату) - це завжди бездоганне взуття, маніакальна увага до деталей, постійне вдосконалення, експерименти з обробкою та обробкою, дослідження, розробка нових видів шкіри та постійне навчання співробітників. Це приклад того, як усі виробники мають вести свою діяльність.


Про торгову марку


З 1885 еволюцією рухає "know how". З одного боку, компанія орієнтується на інновації, а з іншого – поважає сімейні традиції та дотримується базових принципів у виробництві. Початкова майстерність ручної роботи з часом розвивалася з використанням найсучасніших технологій. Єдине, що анітрохи не змінилося, — це дослідження якості продукції, яка виготовляється виключно в Італії. Купити товари марки Преміату - це завжди чудове рішення для вашого гардеробу, яке безсумнівно радуватиме вас протягом багатьох сезонів.


Команда фірми переконана, що інстинкт бути “самим собою” важливіший за відповідність стандартам. Бути різними – це те, що робить нас людьми: живими, справжніми та здатними відчувати. Тому, створюючи брендову продукцію, співробітники надають особливої ​​уваги оригінальним, еклектичним та акцентним деталям. Таким чином, кожна модель набуває унікальних обрисів і здатна зробити кожну вашу цибулю бездоганною.


Офіційна країна - виробник Premiata - Італія, тому дизайнерські вироби з гордістю позначені визнаним у всьому світі знаком якості "Made in Italy". Купуючи оригінальну пару взуття від італійської торгової марки, ви відкриваєте собі новий, зовсім інший світ моди. У ньому відмінний брендовий стиль завжди супроводжуватиме вас у подорожах, дозволяючи пережити фантастичні пригоди з максимальним комфортом.


Еко-принципи

Компанія активно розвивається у сфері екології та працює над захистом навколишнього середовища. Однією із останніх ініціатив лейблу у сфері сталого розвитку можна назвати випуск максимально екологічних кросівок під назвою John Low.


Це перша модель, у створенні якої застосовані концепції сталого розвитку. Раціональне використання перероблених матеріалів та зменшення виробничих відходів застосовуються у створенні культових еко-моделей. Високоякісна замша для виробів виготовляється з екологічно чистих, сертифікованих процесів. Верх виконується з нейлону з пряжею, внутрішня підкладка - з біорозкладної козячої шкіри. Низ виготовляється із суміші переробленого та чистого натурального каучуку.


Сьогодні бутіки та флагманські магазини розташовані в Мілані, Берліні, Токіо, а також у Південній Кореї. А придбати бажане можна ще й на офіційному веб-сайті компанії. Ознайомитись із повним асортиментом брендових товарів можна в інтернет-магазині Charisma. У каталозі представлені трендові новинки з останніх колекцій, тому з нами ваш гардероб завжди буде стильним, а образи — надзвичайними. Купити Premiata у Києві — простіше, ніж ви думаєте, переконайтеся в цьому самостійно зараз!

Показати більше Приховати