Знижки на зимові колекції чоловічого та жіночого асортименту! Jacadi до -60% на FW22/23!

Lardini Чоловічі сірі вовняні штани
8 700 грн 14 500 грн
40% Знижка
Lardini Чоловіча чорна шкіряна куртка
67 080 грн 111 800 грн
40% Знижка
Показати ще
Фільтри
Категорії

Бренд Lardini - вираз індивідуальності по-італійськи

Бренд Lardini (Лардіні) - це не лише знамените на весь світ ім'я, а й захоплююча історія. Це надзвичайно унікальне ноу-хау крою, яке щодня використовується і вдосконалюється при створенні верхнього одягу. Це класичні знання ремісників із містечка Філоттрано, Італія. Це сміливість вдосконалюватися та вводити нововведення від стилю до технологій, щоб залишатися на крок попереду. Це ідентичність, яку знає, любить та носить весь світ.


Від мрії до бізнесу


У 1978 році Луїджі Лардіні було 18 років. Він мав єдину мрію, глибоко натхненну італійськими традиціями пошиття одягу. За підтримки рідних йому вдалося відкрити невелике ательє. Воно стало місцем, де пристрасть усієї родини відточувала суміш традицій, любові до краси та спраги чогось сучасного. Це був початок, який перетворився на власну торгову марку.


Від бізнесу до успіху


За кілька років список постійних клієнтів сімейного підприємства значно розширився. У такий спосіб сім'я побудувала велику компанію. Тоді все почало розвиватися швидше: технології стали інноваційнішими, а виробництво зростало, поки не досягло поточних масштабів. Перша чоловіча колекція була випущена 1998 року.


Сім'я засновників завжди була серцем та рушійною силою інновацій марки. Сьогодні нове покоління, виховане з любов'ю до тканин і вмілих рук кравців, зайняло своє місце біля керма компанії, щоб вести її в майбутнє. Це молоде покоління, яке, крім своєї пристрасті до традиційної майстерності, несе з собою ноу-хау, отримане в результаті взаємодії з найважливішими гравцями у фешн-індустрії. Тепер незамінний досвід рук кравців поєднується з дизайном, інформацією та процесами, які є повністю оцифрованими. У цьому полягає механізм, у якому технології та люди працюють разом, щоб створити майбутнє виробництва.


Сучасна повсякденність


Сьогодні кожна нова колекція демонструє різноманітність смаків та стилів, які задовольняють потреби різних людей. Щодня близько півтори тисячі італійських майстрів працюють над заощадженням традиційних ремісничих традицій і водночас над створенням чогось новенького, унікального, фірмового та неповторного. Кожен матеріал проходить майже 200 етапів перед тим, як стати частиною повноцінного дизайнерського виробу. Щодня виробляються сотні моделей, які відправляються у фірмові моно- і мультибрендові бутики в різних куточках планети.


Магазин Lardini - це особлива вишуканість, елегантність, комбінація сучасності та класики. Придбати товари Лардіні ви можете на нашому сайті. У каталозі завжди представлений актуальний асортимент бренду, який постійно поповнюється. З інтернет-магазином Charisma ви зможете створювати неповторні та карколомні образи, від яких самі будете в захваті.

Показати більше Приховати