Black Friday! Зимова колекція -20%! Минулі колекції - до -80%! Jacadi до -30%!

Forte_forte Жіночі брюки
7 840 грн 11 200 грн
30% Знижка
Forte_forte Жіноча біла блуза
7 490 грн 10 700 грн
30% Знижка
Forte_forte Жіноча персикова блуза
9 940 грн 14 200 грн
30% Знижка
Forte_forte Жіночий бежевий жакет
13 930 грн 19 900 грн
30% Знижка
Forte_forte Жіночі брюки
9 940 грн 14 200 грн
30% Знижка
Forte_forte Жіночі рожеві штани
9 660 грн 13 800 грн
30% Знижка
Forte_forte Жіноче пальто
22 995 грн 32 850 грн
30% Знижка
Показати ще
Фільтри
Категорії

Бренд Forte_forte: жіночно та делікатно made in Italy


Товари марки Forte_forte закохали мільйони представниць прекрасної статі. Вони відрізняються тканинами, природними квітами і розслабленими силуетами. Це саме те, як бачать жіночий одяг засновники культового та популярного виробника.


На шляху до модного Олімпу


Історія стартувала у 2002 році. Засновники були в передчутті захоплюючої подорожі світом моди і без зайвих думок поринули в нього з головою. Вони все життя прожили у регіоні Венето, який славиться ручним виробництвом. Це і стало відправною точкою для втілення їхньої мрії. Брат і сестра з самого дитинства вбирали дух майстерності та безмежної любові до справи.


Все почалося з невеликої колекції футболок, виготовлених повністю вручну. Джіада вивчала дизайн в університеті, а Паоло фінанси. Незважаючи на сильну відмінність цих сфер, вони вирішили об'єднатись, щоб реалізувати власний проект. Бренд Forte_forte отримав свою назву від прізвища родини – Форте. Незабаром до управління приєднався чоловік співзасновниці Роберт Ваттілана як арт-директор.


Стильовий напрямок та філософські основи


Компанія спочатку заснована на фундаментальних цінностях: сліпуча краса, свобода творчості та прямий зв'язок між творцем та споживачем. Вироби виконані зі 100% натуральної сировини: шовк, льон, шерсть, бавовна. Поєднання фактур, пильна увага до нюансів, вишукані кольори, чисті форми та привабливі оригінальні аксесуари здатні змусити звичні речі виглядати по-новому.


Філософія фірми базується на тому, щоб створювати позачасові продукти, що повною мірою розкривають невимушеність і об'єднують минуле, сучасне і майбутнє. Варто також відзначити упор на високу якість. Виробничі етапи контролюються, тому можливість шлюбу зводиться до нуля.


Окремий пункт відводиться автентичності продукції, яка ґрунтується на продуманих деталях та високоякісних матеріалах. Гармонійна комбінація цих факторів робить кожну модель унікальною та допомагає зібрати “perfect look”, що відповідає поточним фешн-тенденціям.


Сьогодні на планеті налічуються десятки брендових бутіків. У них одночасно є простір для експериментів із луками та присутні відлуння до історичних моментів. Штаб-квартира, як і раніше, знаходиться в рідному містечку Італії, де ремісничі та виробничі традиції мають важливе значення і формують ідентичність лейблу.


Час для покупок


В інтернет-магазині Charisma представлено широкий асортимент останніх трендових новинок від італійської легенди. Тут ви можете легко оновити гардероб, поекспериментувати з образами і подивитися на себе в іншому амплуа. Найкращим місцем для шопінгу можна безперечно назвати офіційний сайт Forte_forte, адже це всесвіт стилю та трендів для шикарних сучасних жінок.

Показати більше Приховати