Знижки на зимові колекції чоловічого та жіночого асортименту! Jacadi до -60% на FW22/23!

Бренд Falke Fashion

Falke Fashion Жіночі бежеві брюки
13 230 грн 18 900 грн
30% Знижка
Показати ще
Фільтри
Категорії

Бренд Falke Fashion: як величезне бажання та творчість допомогли підкорити модну індустрію


Купити товари Falke Fashion (Фальке) означає поповнити свій гардероб унікальними моделями, які радуватимуть вас не один сезон. Бренд Фальке Фешн прославився на весь світ і сподобався мільйонам завдяки низці переваг, про які ми розповімо нижче.


Історія та філософські ідеї


Франца Фальке-Роен зайнявся сімейним бізнесом у 1895 році. З самого початку він прагнув виробляти високоякісний одяг, приділяючи особливу увагу деталям та підбираючи першокласні матеріали. Головний принцип засновника відображений у словах: “Кожна деталь заслуговує на те, щоб її доводили до досконалості з досвідом та ентузіазмом”. Вони передавалися поколіннями та є частиною філософії бренду і сьогодні. Саме це і вирізняє дизайнерські вироби преміум-класу.


Твердо вірячи у власні уявлення про сучасне життя та естетику, сім'я засновника працювала над розробкою чудового та продуманого до дрібниць дизайну. Оскільки серед співробітників були і є мультикультурні мандрівники, цікаві дослідники, фанатичні перфекціоністи та невиправні естети, кожен брендовий виріб виходить ексклюзивним, адже над ним працює неймовірно творча команда.


На шляху до створення дійсно якісного одягу був тривалий та відповідальний процес пошуку та підбору матеріалів. До нього були залучені люди, які добре розуміються на тканинах, волокнах, а також їх властивостях. Після багатьох досліджень вибір зупинився на шерсті мериноса і вікунії, верблюжому волоссі, кашемірі, шовку і найтоншій бавовні. Таким чином, вся брендова продукція вже протягом більш ніж 125 років виробляється виключно з натуральних волокон.


Про місію та сучасність


Фірма виділяє три основні напрями свого розвитку: якість продукції, соціальна відповідальність та захист довкілля. Ці вектори ґрунтуються на міжнародно визнаних стандартах і визначають базу мислення та дій не лише самої компанії, а й її постачальників.

  • Сертифікати спочатку запитують у постачальників, а потім перевіряються ще й самою компанією перед початком виробництва.
  • Соціальні зобов'язання полягає у дотриманні Кодексу поведінки BSCI – це ініціатива щодо підтримки покращення умов праці.
  • Фірма з повагою ставиться до природи протягом усіх етапів створення продукту та ланцюжка постачання, постійно переглядає виробничі та логістичні процеси, щоб знизити споживання енергії, кількість відходів та шлюбу.


На даний момент десятки бутіків і магазинчиків торгової марки розташовані у більш ніж 60 країнах на всі 5 континентах Землі, а в штаті налічується близько 3500 співробітників, які щодня створюють неповторні та ексклюзивні моделі для поціновувачів моди.


Офіційний сайт Falke Fashion пропонує широкий асортимент товарів для чоловіків та жінок. Торгова марка створює свої шедеври для всіх, хто вважає, що розкіш – це свобода винагороджувати себе найкращим. Тому з лінією Фешн ви зможете перетворитись і завжди виглядати бездоганно.

Показати більше Приховати