Знижки на зимові колекції чоловічого та жіночого асортименту! Jacadi до -60% на FW22/23!

Bally Сумка чорна чоловіча
35 650 грн
Новий сезон
Bally Сумка чорна чоловіча
36 950 грн
Новий сезон
Bally Жіноча сумка
36 950 грн
Новий сезон
Показати ще
Фільтри
Категорії

Взуття від виробника Bally - якість, перевірена десятиліттями.


Бренд Bally (Баллі) був народжений у Швейцарії у 1851 році. Сьогодні він один із найстаріших світових взуттєвих постачальників. Представники компанії та її співробітники пишаємося тим, що є “архітекторами шкіри”, які ДНК, як досвідчених шевців, поєднує у собі спадщина майстерності з явно сучасної естетикою.


Заснована Карлом Францем Баллі невелика сімейна фабрика з виробництва стрічок швидко перетворилася на новаторський світовий бренд на рубежі століть. Цьому сприяли індустріалізація процесів, розвиток інфраструктури та відкриття нових магазинів.


Секрет успіху


Сьогодні торгова марка продовжує шанувати свої вічні традиції, дотримуючись віри в те, що якість говорить сама за себе. Адже навіть культові туфлі, створені онуком засновника Максом у 1951 році, як і раніше, виробляються вручну у Швейцарії з використанням 240 ремісничих методів. Ручна робота, турбота про своїх клієнтів та пильну увагу до деталей роблять кожну модель ексклюзивною та довговічною. У цьому полягає майстерність команди, яка вже понад півтора століття створює позачасову і високоякісну продукцію.


Інновації


Функціональна мода, яка ламає межі. Дивно, але це також одна із сильних сторін швейцарського виробника. Компанія повністю підтримує та вітає використання передових технологій у виробництві, наприклад, штучний інтелект та тривимірне прототипування для інформування дизайнів. Такий підхід до роботи дає змогу максимально розширити можливості.


Творчість


Креативність також грає чималу роль створенні брендових виробів. Завдяки чистим лініям, фірмовим краям та знакам деякі елементи фурнітури не перестають прикрашати колекції, адже вони витримали випробування часом. А натхнення дизайнери сміливо черпають із сфери мистецтва та архітектури. Це дозволяє вигадувати їм неординарні стильові та колірні рішення для своїх виробів. А також це прекрасний спосіб вносити щось особливе у світ фешн, створюючи тренди та модні тенденції.


Колаборації


Марка взуття Баллі активно співпрацює з найкращими талантами світу, зокрема ілюстраторами. Бернар Віллем, Леннард Коко, Еббі Лоссінг, Джордж Уайлесол та багато інших відомих творчих особистостей перейнялися брендовою філософією і працювали над створенням безлічі рекламних плакатів і банерів для торгової марки.


Еко-тенденції


Народившись у Швейцарських Альпах, бренд, його команда та однодумці глибоко захоплені інтеграцією природи у все, що вони роблять: від вживання відчутних заходів для збереження гір до шанування елементів природи як основного джерела натхнення.


Інтернет-магазин Charisma - це офіційний представник та дистриб'ютор Bally в Україні. На нашому сайті ви знайдете оригінальну та якісну продукцію від знаменитого виробника. Асортимент товарів у каталозі поповнюється постійно з оновленням та виходом нових колекцій у кожному сезоні.

Показати більше Приховати